Być może są jeszcze osoby, które nie wiedzą, że przy Hospicjum im. Jana Pawła II jest piękny ogród. To właśnie tam, w sobotę, odbędzie się III Piknik Rodzinny.

Podczas III Pikniku Rodzinnego nie zabraknie atrakcji zarówno dla młodszych, jak i starszych. Impreza rozpocznie się w sobotę, 30 września o godz. 15:00, a zakończy około 19:00. Do ogrodu zawitają m.in. karatecy, motocykliści, służby mundurowe czy grupa rekonstrukcyjna Hirda Południa Yggdrasill. Maluchy ucieszą się także z kącika piękności (malowanie twarzy, plecenie warkoczyków) i konkursu plastycznego, a starsi będą mogli rozsmakować się w bufecie.

O godz. 17:30 impreza przeniesie się na aulę hospicyjną, gdzie odbędą się występy muzyczne, w tym koncert Orkiestry Dobroczynnej!

Tego dnia warto wybrać się na Promienną 4. Pamiętajcie jeszcze o jednym… zabierzcie ze sobą najbliższych!

piknik_rodzinny_2017