Muzycznie u nas ostatnio … co bardzo cieszy naszych podopiecznych i wszystkich, którzy mają okazję delektować się piękną muzyką. Tym razem w czasie czwartkowej kawiarenki mieliśmy okazję wysłuchać koncertu muzyki klasycznej i filmowej w wykonaniu Natalii Tomeckiej na pianinie oraz Jakuba Kołodziejczyka na skrzypcach. Było cudnie i bardzo za to naszym przemiłym wykonawcom dziękujemy !

Jednocześnie przypominamy o kolejnych planowanych w naszej palcówce wydarzeniach muzycznych, na które zapraszamy wszystkich Przyjaciół naszego Hospicjum:

• W niedzielę 23 lipca o godz. 12.30 podczas Mszy Świętej w kaplicy hospicyjnej zagra zespół Bobola Band. Muzycy zagrają dla nas również po zakończonym nabożeństwie.
  • W środę 26 lipca o godz. 15.00 w ogrodzie hospicyjnym odbędzie się drugie z cyklu spotkanie  z muzyką klasyczną w wykonaniu Soni Mitros – Gwardeckiej oraz zaproszonych przez nią muzyków Zespołu Państwowej Szkoły Muzycznej w Żorach.

Serdecznie zapraszamy do udziału w muzycznych wydarzeniach naszych podopiecznych, ich rodziny i bliskich, naszych wolontariuszy i pracowników, a także wszystkich Przyjaciół naszego Hospicjum!