W roku jubileuszu 15-lecia działalności Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. Jana Pawła II” pragniemy Państwa zaprosić do Żor na Konferencję opieki paliatywnej, która odbędzie się w sobotę, 10 listopada 2018 roku w godz. 10:00-17:00.

W ramach tego wydarzenia, do udziału w którym zapraszamy zwłaszcza pielęgniarki, lekarzy, opiekunów medycznych, fizjoterapeutów i wolontariuszy hospicyjnych, odbędą się wykłady oraz zajęcia praktyczne – warsztaty. Podczas nich poruszymy m.in. tematykę oceny i monitorowania bólu nowotworowego, leczenia ran czy żywienia dojelitowego.

Rejestracja na konferencję drogą elektroniczną – poprzez e-mail: hospicjum@hospicjumzory.pl. W treści zgłoszenia należy podać: imię i nazwisko, zakład pracy, numer prawa do wykonywania zawodu, kontaktowy numer telefonu oraz adres e-mail.

Ilość miejsc jest ograniczona. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczegółowy program konferencji (kliknij, by powiększyć):

PROGRAM_konferencji_hospicjum_zory_poprawiony

konferencja_opieki_paliatywnej_hospicjum_zory_2018