Całkiem sporych rozmiarów paczka dotarła ostatnio na Promienną 4 – do naszego hospicjum. Okazało się, że przebyła naprawdę sporą drogę – bo ze Strasburga – i kryje w sobie wiele serca i życzliwości. Nadawcą jest siostra Anna Kuczmik, która w 2002 roku zainicjowała powołanie naszego Stowarzyszenia (przeczytaj całą historię).

W paczce znalazły się kartki dla chorych przygotowane przez francuskie dzieci ze szkoły modlitwy „Mali Strażnicy”, którą siostra Ania prowadzi. Przesłano nam także blisko 200 czapeczek – dekoracji na jajka wielkanocne wykonane przez Panią Doris oraz obraz z logo hospicjum i strasburską katedrą namalowany przez Panią Gabrielle.

20170412_190415

„Życzę błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, Pokoju i Radości serca również dla całego zespołu hospicyjnego – lekarzy, pielęgniarek i wszystkich tych, którzy służą chorym swymi talentami, ale przede wszystkim są obecnością.”

s. Ania Kuczmik