Drodzy Przyjaciele naszego Hospicjum. Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie naszej działalności w formie przekazania nam 1 % podatku. W tym roku szczególnie potrzebujemy Waszego wsparcia!

Aby przekazać Swój 1%, w zeznaniu rocznym PIT w odpowiednim polu formularza wpisz nr KRS 0000159454 oraz nazwę naszej organizacji: Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. Jana Pawła II” w Żorach.

Wypełnij PIT online i przekaż nam swój 1 %. Uczestniczymy w projekcie PITax.pl Łatwe podatki.

Zeznanie roczne PIT można wypełnić samodzielnie lub uzyskać pomoc w przygotowaniu rozliczenia w siedzibie Hospicjum, gdzie od 15 lutego br., od poniedziałku do wtorku, od. godz. 8.00 do 16.00 będą dyżurować nasi wolontariusze.

samodzielnie rozlicz deklarację pit online