Uprzejmie informujemy, iż w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, pomoc w rozliczeniu zeznań podatkowych za 2019 r. zostaje wstrzymana aż do odwołania. Aż do odwołania wstrzymane zostaje również wydawanie rozliczonych dokumentów. Ich odbiór będzie możliwy po ustaniu zagrożenia. Niestety obecnie nie jesteśmy w stanie określić jaki to będzie termin. Prosimy zatem o monitorowanie naszych stron www.

Osoby zobowiązane do uzupełnienia złożonej już u nas dokumentacji proszone są o kontakt telefoniczny pod nr. tel. 660 745 844 lub o przesłanie skanu brakujących dokumentów wyłącznie na skrzynkę email: wolontariat@hospicjumzory.pl

Obecnie brak możliwości dostarczenia ww. dokumentów bezpośrednio, ze względu na całkowite ograniczenie wejść osób z zewnątrz na teren naszego hospicjum.

Liczymy na Państwa zrozumienie.