Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom XX Marszu Nadziei, który oficjalnie kończy tegoroczne Pola Nadziei. Szczególne podziękowania kierujemy do Orkiestry Dętej KWK „Pniówek” oraz Zespołu Mażoretek „Eksplozja” z Żor za uświetnienie swoim artystycznym występem naszego przemarszu ulicami miasta. Dziękujemy też wolontariuszom hospicyjnym, uczniom szkół, koordynatorom szkolnym i wszystkim Przyjaciołom naszego hospicjum za obecność. Dziękujemy również KMP w Żorach za zabezpieczenie trasy przemarszu.

Punktem kulminacyjnym obchodów jest uroczysta gala, która odbywa się na scenie teatralnej MOK Żory. Tegoroczną galę uświetnili swoim występem uczniowie i absolwenci Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Żorach. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Soni Mitros, która koordynowała, prowadziła i również występowała na naszej uroczystości. Dziękujemy za przepiękne doznania muzyczne!