Ponad dwieście osób – wolontariuszy i przyjaciół Hospicjum – uczestniczyło w XXI Marszu Nadziei, który w poniedziałek 10 czerwca przeszedł ulicami naszego miasta. Marsz kończy obchody tegorocznych Pól Nadziei – całorocznej akcji, w której uczestniczą wolontariusze wielu żorskich i pozażorskich szkół i przedszkoli wspierając działalność Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. Jana Pawła II”. Marsz zakończył się uroczystą galą w MOK, w trakcie której przepiękny program artystyczny zaprezentowała młodzież Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 z Żor-Baranowic. Serdecznie dziękujemy Pani koordynator Lucynie Mika oraz młodym, niezwykle uzdolnionym wolontariuszom za przygotowanie i zaprezentowanie inspirującego, przepięknego wizualne przedstawienia.