Rozpoczynamy wielki challenge pod hasłem „ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA ZAKUP SAMOCHODU OSOBOWEGO NA POTRZEBY HOSPICJUM DOMOWEGO.
Jako pierwszych nominujemy: członków Komisji Rewizyjnej naszego Hospicjum oraz członków założycieli Hospicjum: Pana Dariusza Domańskiego oraz Pana Romana Pokorskiego.

Każdego z nominowanych zobowiązujemy do nagrania w ciągu najbliższych 7 dni krótkiego filmu lub zrobienia zdjęcia z wyjaśnieniem, dlaczego warto wspierać działalność naszego Hospicjum i przesłaniu go na adres: wolontariat@hospicjumzory.pl, a także do wskazania kolejnych uczestników naszego hospicyjnego challenge!
Filmy zostaną opublikowane na naszych www oraz FB.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich ludzi wielkiego serca do wpłat na ten szczytny cel. Środki można przekazywać bezpośrednio na nasze konto w Banku Spółdzielczym Żory 02 8456 0009 2001 0025 3174 0001 z opisem „darowizna na samochód dla hospicjum domowego” lub za pośrednictwem portalu https://zrzutka.pl/wg9d4y W siedzibie Hospicjum jest też dostępna puszka z logo akcji. Za wsparcie wszystkim DARCZYŃCOM, w imieniu naszych pacjentów, z góry serdecznie dziękujemy!

Nominowani do challenge:

• Weronka Pawlicka – Jaworska