25 października odbędzie się uroczysty koncert charytatywny na rzecz Hospicjum im. Jana Pawła II. To już kolejne wydarzenie celebrujące 10-lecie działalności Stowarzyszenia!

10 lat hospicjum plakat

Koncert rozpocznie się o godz. 18:00 w Scenie „Na Starówce”. Podczas wieczoru zostaną wręczone statuetki, a galę uświetnią występy Ireneusza Krosnego, Beaty Rybotyckiej oraz wieloletnich przyjaciół hospicjum – zespołów Carrantuohill (organizator wydarzenia) i Voce Segreto. Uroczystość poprowadzi Dariusz Niebudek, a cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na rzecz Hospicjum im. Jana Pawła II.
Bilety-cegiełki w cenie 50 i 80 złotych można nabyć w kasie Sceny „Na Starówce” oraz w siedzibie Hospicjum przy ul. Promiennej 4.

Tego samego dnia o godz. 15:00 w kaplicy Hospicjum odbędzie się uroczysta Msza Święta z wprowadzeniem relikwii patrona ? bł. Jana Pawła II, której przewodniczyć będzie arcybiskup Damian Zimoń.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Wojewoda Śląski Zygmunt Łukaszczyk, Senator Rzeczypospolitej Polskiej Adam Zdziebło oraz Prezydent Miasta Żory Waldemar Socha.

10 lat Hospicjum w kilku ujęciach: