Rusza trzecia edycja „Listów do M.”, w ramach której spełniamy marzenia Dzieci, których jedno z rodziców zmarło w żorskim Hospicjum im. Jana Pawła II.

Dzieci i w tym roku napisały swoje listy do św. Mikołaja, w których zawarły najskrytsze marzenia. My rozsyłamy je po świecie, by umożliwić ich realizację. Może i Ty pomożesz spełnić nam marzenie małe lub te trochę większe… Nasi Podopieczni liczą na każdy przyjazny gest!

I tak, już po raz trzeci, przekazujemy Wam listy napisane przez Dzieci osierocone. Wiemy, że nasz apel dotrze do ludzi o wrażliwych i szczodrych sercach, którzy potrafią wyciągnąć pomocną dłoń.

Zachęcamy do obejrzenia, krótkiego filmu, w którym chcemy przedstawić Wam marzenia, które jak św. Mikołaj możecie spełnić w tym roku.

Osoby gotowe spełnić jedno z marzeń, mogą kontaktować się z organizatorami akcji pod adresem e-mail: m.kret.04@tlen.pl. Wolontariusze udzielą również informacji o pozostałych marzeniach oraz sposobie udzielenia pomocy. Ważne, by przed kupnem prezentu zgłosić swoją chęć.