Wesele bez kwiatów? W tym roku już kilka Młodych Par podjęło taką decyzję i poprosiło swoich gości o niekupowanie kwiatów, tylko wsparcie naszego Hospicjum poprzez wrzucenie datku do puszki. Jaki jest efekt? Rewelacyjny!

Goście Beaty i Sebastiana Benisz (po lewej) oraz Marty i Arkadiusza Świerczek (po prawej) przekazali na rzecz Hospicjum łącznie 2217 zł. Cała kwota została przeznaczona na Akcję Smoczek, która polega na opiece nad dziećmi osieroconymi. Teraz mamy więcej możliwości, by sprawić ogrom radości!

Przyszłe Młode Pary, które chciałyby również wesprzeć naszą działalność, prosimy o kontakt z Centrum Wolontariatu (wolontariat@hospicjumzory.pl / 660 745 844).

Akcja Smoczek - Beata i Sebastian Benisz (po lewej) oraz Marta i Arkadiusz Świerczek (po prawej)