Za mami pierwszy dzień tegorocznej kwesty „Zapalmy Płomyk Nadziei”. Naszych wolontariuszy – w charakterystycznych żółtych kamizelkach – mogliście spotkać dziś przed wieloma cmentarzami w Żorach (na ul. Rybnickiej, na cmentarzu parafialnym przy ul. Smutnej, w Baranowicach i w Rogoźnej, a także w sąsiednich Boguszowicach. Jutro nasi wolontariusze również będą kwestować na rzecz naszego Hospicjum. Podobnie będzie 1 listopada w Dzień Wszystkich Świętych. Wtedy naszych wolontariuszy spotkacie w jeszcze większej ilości miejsc: w Pawłowicach, Orzeszu-Jaśkowicach, Czerwionce –Leszczyny, w Osinach i w Rowniu, w Kryrach i w Golasowicach. Serdecznie zachęcamy do wsparcia naszej działalności choćby skromnym datkiem. Za wszystko – w imieniu naszych pacjentów – serdecznie i z całego serca dziękujemy!