Uczniowie Zespołu Szkół Społecznych im. Wspólnej Europy w Żorach uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez nadkomisarz Joannę Czechowską, znaną z serialu ?W11?. Spotkanie odbyło się w auli Hospicjum im. Jana Pawła II.

Joanna Czechowska jest absolwentką Szkoły Oficerskiej w Szczytnie. Pracowała w policji zajmując się przestępstwami narkotykowymi, była nadkomisarzem w sekcji kryminalnej. Od 2013 r. współpracuje z Wyższą Szkołą Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. Znana jest także z telewizyjnego serialu ?W11?. Tematem prowadzonych przez nią zajęć była przemoc w sieci, czyli tzw. cyberprzemoc oraz narkotyki i dopalacze.

Spotkanie z nadkomisarz poprzedziły prelekcje o Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach oraz o wolontariacie i funkcjonowaniu żorskiego Hospicjum im. Jana Pawła II.

zss_warsztaty_1_20150616 zss_warsztaty_2_20150616

tuzory.pl