Jak co roku trwa w naszym hospicjum Akcja PIT, a my jak co roku bardzo liczymy na Państwa wsparcie! Możecie przekazać nam swój 1% wpisując w swoim rozliczeniu rocznym za 2021 r. nasz KRS 0000159454 lub przyjść do nas, a nasi wolontariusze bezpłatnie pomogą rozliczać Państwa PIT w zamian za 1% podatku. Akcja PIT potrwa do 23 kwietnia br.

Dlaczego to takie dla nas ważne? Ponieważ dochody uzyskane z Państwa 1% w dużej mierze zapewniają funkcjonowanie naszej placówki, uzupełniając kontraktowanie z NFZ, które pokrywa tylko część ponoszonych przez nas kosztów. Bez Państwa wsparcia w formie 1% funkcjonowanie hospicjum, zarówno stacjonarnego jak i domowego, byłoby niemożliwe! Dlatego gorąco zachęcamy do wsparcia żorskiego hospicjum, bo dzięki temu możemy działać i zapewnić bezpłatną opiekę na najwyższym poziomie wielu potrzebującym osobom.