[Aktualizacja: 29 października 2012r.]:

1 i 2 listopada odwiedzamy groby naszych bliskich, pochylamy się nad tajemnicą odchodzenia. W te dwa dni chcemy wszystkim przypomnieć również o pacjentach naszego hospicjum, których obejmujemy opieką w tym najtrudniejszym momencie życia ? odchodzenia z ziemskiego świata.
Ta opieka jest możliwa tylko dzięki dobroczynności, dlatego nasi wolontariusze pojawią się 1 i 2 listopada przed cmentarzami, wręczając znicze i zachęcając do wrzucenia datku na rzecz hospicjum. W rejonie Żor będą to cmentarze: na os. Korfantego, Komunalny, w Osinach, Rogoźnej i Rowniu. Dzięki życzliwej pomocy wolontariuszy z sąsiednich miejscowości można wesprzeć nasze hospicjum również w Pawłowicach, Golasowicach, Suszcu i Rudziczce.
Zapalmy płomyk nadziei, nie pozostawiając bez pomocy najbardziej potrzebujących. Prosimy, przekażcie informację o kweście swoim przyjaciołom. I uśmiechnijcie się 1 i 2 listopada do naszych wolontariuszy, mamy nadzieję, że nie przemarzniętych!

———

[Starsze wiadomości]:

Zapraszamy wszystkich wolontariuszy biorących udział w tegorocznej akcji „Zapalmy płomyk nadziei” (kwesta cmentarna) na spotkanie w dniu 24.10.2012r. o godzinie 17:00.
Spotkanie odbędzie się w auli hospicyjnej.